0284 212 60 60

0284 213 66 67

info@apexteknik.com.tr

/apexteknik

Hakkımızda

 

Apex Teknik ve Medya Hizmetleri ailesi olarak, 2006 yılından bu yana Bilişim, Elektrik, Otomasyon ve Reklam sektöründe siz değerli müşterilerimiz için tek bir elden çözüm üretmekteyiz.

 

Alanında 20 yılı aşkın tecrübeli ve dinamik kadro yapısına sahip olan firmamız geçmişten gelen Osmanlı Ticaret kültürünün ve mesleki birikiminin ışığında günümüz teknolojisi ve profesyonelliğini bir araya getirmiştir. "En iyi yatırım insana olan yatırımdır" felsefesiyle personelimizin çalışma alanlarındaki güncel gelişmeleri takip ederek, gerekli eğitimlerini aldırıyor, kendilerini geliştirmelerine katkı sağlayarak verdiğimiz hizmetlerin kalitesinien üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

 

Eğitimli kadromuzla hizmette kaliteyi kendisine ilke edinmiş firmamızın tüm personeli iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. İş güvenliği açısından çalışanlarımız, sürekli eğitime tâbi tutularak iş güvenliğinin arttırılması sağlanır. Böylelikle hem müşterilerimiz, hem de firmamız açısından oluşabilecek olumsuzluklara karşı tedbir alınmaktadır.

 

Trakya Bölgesi'nde Sektöründe İlk "İş Sağlığı ve Güvenliği ile Yüksekte Çalışma Eğitim Sertifikaları'na" Sahip

Tam Donanımlı Uzman Kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

 

Apex Teknik ve Medya Hizmetleri; sizin ihtiyaçlarınızı karşılarken, sizlere yüksek verimi en uygun maliyetlerde sunmayı ilke edinmiştir. Firmamız, kurulduğu günden bugüne olduğu gibi satış ve satış sonrası hizmetlerde yanınızda olmaya devam edecektir.

Şükrüpaşa Mah. Raif Ocak Cad. No:14/116 Merkez / EDİRNE